Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації

097 91 39 575 050 43 12 200 ПН - ПТ: 10:00 - 18:00 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 77-Б
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
Опора / Протези стегна модульні
Протези стегна модульні

Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації «Опора» виготовляє протези для людей з інвалідністю і видає їх безкоштовно за рахунок коштів платників податків. Співпраця відбувається по всій країні.

Що з себе представляє протез стегна

Протез стегна модульний використовується для протезування після ампутації вище коліна. Складається з:

  • куксоприймальної гільзи;
  • гільзового і інших адаптерів;
  • колінного вузла;
  • несучих модулів та адапторів;
  • стопи.

При одяганні протеза нижніх кінцівок, застосовують еластичний бинт або спеціальний чохол-протяжку. За допомогою повітряного клапана викачується повітря, що дозволяє щільно зафіксувати приймальну гільзу на культі. Для зняття протеза ніг досить просто натиснути клапан, впустити повітря і витягти куксу. Можливий варіант протеза стегна з кріпленням під силіконовий лайнер, але необхідність лайнера може визначити тільки протезист, так як це залежить від складності кукси та медичних показань.

Первинний протез стегна (лікувально-тренувальний) використовується протягом перших 6-12 місяців його носіння, до придбання куксою постійних розмірів. До первинного протезу завжди йдуть елементи кріплення, які страхують протез при «всиханні» кукси, наприклад, пояс або еластичний бандаж.

Скелетований протез виготовляється методом глибокої витяжки за допомогою вакууму.

Головні характеристики

При виготовленні протеза стегна використовуються вітчизняні та імпортні комплектуючі та матеріали. З комплектуючих найважливіше в протезі стегна – колінний вузол. Від нього залежить ваше відчуття стійкості і впевненості при ходьбі, як ви будете відчувати нерівності поверхні, по якій йдете. В цілому, вся ваша хода залежить від зручності куксоприймача і стопи.

З іноземних стоп вам пропонуються німецькі та американські виробники протезів – світові лідери у виробництві протезних комплектуючих. США – стопи «Freedom Innovations», «Streifeneder», «Teufel» Німеччина та Otto Bock – класика  світу протезування кінцівок.

Критерії конструкції протезів:

  • косметична складова, відновлення натурального виду втраченої кінцівки;
  • підвищення зручності користування;
  • збільшення безпеки в процесі експлуатації;
  • розширення функціональних можливостей.

Модульні протези перевершують немодульні (каркасні) в функціональності і можливості регулювань. Поряд зі взаємозамінністю вузлів модульні протези забезпечують можливість установки в них додаткових елементів, що підвищують їх функціональні якості.

За більш детальнішою інформацією звертайтесь до Буковинського ортопедичного центру протезування і реабілітації «Опора».

Галерея виробів