Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації

097 91 39 575 050 43 12 200 ПН - ПТ: 10:00 - 18:00 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 77-Б
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
Опора / Протез гомілки модульний
Протез гомілки модульний
(без колінного вузла)

Протезування кінцівок дає шанс людині з обмеженими можливостями жити повноцінним життям та самостійно пересуватися. Для пацієнтів, які не мають своєї власної гомілки, існує декілька типів штучних ніг: каркасний, шинно-шкіряний, скелетований та модульний. Останній – найбільш сучасний різновид, який широко використовується у світі. Також популярні скелетовані протези, їх виготовляють методом глибокої витяжки за допомогою вакууму.

Структура модульного протеза

З якісним протезом людина зосереджується на вирішенні повсякденних справ, а не думає, як здійснити наступний крок. Пацієнт відчуває свободу руху, незважаючи на певні проблеми зі здоров’ям. Протез гомілки забезпечує опороздатність та відновлює втрачену функцію кінцівки на різних її рівнях. Складові частини виробу:

  • куксоприймальна гільза;
  • робочий модуль;
  • силіконовий або педиліновий вкладник;
  • стопа.

Кріплення протезу залежить від інтенсивності рухової діяльності замовника. Використовують вакуумне, бандажне, поясне кріплення, а також вкладиш з силіконової композиції замковий чи без замковий.

Як вибирають протез гомілки

Перед виготовленням штучної частини тіла пацієнт повинен проконсультуватися к лікарем-ортопедом. Протези нижніх кінцівок необхідні людям з відсутньою гомілкою, а також пацієнтам із вадами розвитку ніг. Спеціаліст допомагає підібрати оптимальний варіант, зважаючи на такі обставини:

  • функціональність майбутнього виробу;
  • особливості стану пацієнта, його антропометричні дані, а також ступінь фізичного розвитку;
  • порядок роботи штучної частини кінцівки та її складові частини;
  • побажання замовника.

У разі професійного підбору протези ніг дозволять людині займатися хатніми справами, вільно пересуватися на довгі дистанції, водити автомобіль, працювати у саду чи на городі.

Де замовити технічні засоби реабілітації

Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації «Опора» допомагає пацієнтам з обмеженими можливостями. Людям з інвалідністю, неповнолітнім та постраждалим внаслідок АТО послуги надаються безкоштовно. Для цього необхідно мати направлення з органу праці та соціального захисту населення. Головний офіс центру знаходиться у м. Чернівці, а також філіал у м. Черкаси, але працює для громадян усієї України. Лікар-ортопед огляне та допоможе підібрати виріб, потрібний саме вам. Протези для ніг виготовляються кваліфікованими майстрами з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривале користування штучної кінцівки та її функціональність.

Галерея виробів