Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації

097 91 39 575 050 43 12 200 ПН - ПТ: 10:00 - 18:00 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 77-Б
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
Опора / Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття

Буковинський ортопедичний цент протезування та реабілітації «Опора» займається виробництвом ортопедичного взуття, яке повністю виготовляється за індивідуальними замірами. Фахівці роблять індивідуальне взуття для всіх видів деформації стоп будь-якої складності.

Як правильно зробити заміри

Головна проблема у виробництві індивідуального взуття – це неправильно взяті виміри пацієнта.

Для виготовлення індивідуального ортопедичного взуття використовуються вітчизняні матеріали підвищеної якості, які використовуються у взуттєвій галузі. При виробництві використовується тільки натуральна шкіра.

Профілактичне і лікувальне взуття

Під фразою «ортопедичне» ми маємо на увазі взуття, яке корисне з точки зору ортопедії і здоров’я в цілому.

Ортопедичне взуття для дітей – це моделі переважно зі щільним формотворчим задником, каблуком Томаса і супінатором. Воно піклується про здоров’я дитячих ніжок, забезпечуючи:·  правильну установку стоп і кісток скелету в цілому;·  розвиток м’язів гомілковостопного суглоба;·  поліпшення кровообігу.В ортопедичному взутті для дорослих важливу роль грає супінатор, так як саме він допомагає правильно розподілити навантаження на стопу, зменшити стомлюваність ніг, поліпшити кровообіг. Таке ортопедичне взуття в ряді випадків може бути і лікувальним.

Де купити ортопедичне взуття

Купити дитяче ортопедичне взуття можна на нашому сайті або на підприємстві буковинського ортопедичного центру протезування та реабілітації «Опора». Вироби робляться з компенсацією при укороченні, для різних форм деформації нижніх кінцівок. До комплекту взуття додається індивідуальна устілка. Всі вироби виготовляються з натуральних матеріалів. Ортопедичне взуття для людей та дітей з інвалідністю можна замовити та отримати Центрі «Опора» безкоштовно, за направленнями управління праці та соціального захисту населення за кошти платників податків.

Галерея виробів

Ми виготовляємо навіть дуже складні та індивідуальні варіанти взуття.

Галерея дитячого взуття