Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації

097 91 39 575 050 43 12 200 ПН - ПТ: 10:00 - 18:00 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 77-Б
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
Опора / Ортопедичні устілки 3D
Ортопедичні устілки 3D

Плоскостопість у дитини в перші роки життя виявити досить складно. Трохи клишоногий малюк у багатьох дорослих викликає посмішку. Однак після чергового візиту до лікаря батьки дізнаються, що дитині необхідні ортопедичні устілки. Як правило плоскостопість, захворювання передається від батьків дитина, тому вони також повинні пройти обстеження у лікаря ортопеда у Буковинському ортопедичному центрі протезування та реабілітації «Опора» або у медичному закладі.

Поки маля росте, деякі вроджені чи набуті деформації стопи можна усунути. Одним з найбільш ефективних способів лікування і профілактики різних форм плоскостопості, клишоногості та інших проблем з опорно-руховим апаратом, вважається регулярне використання ортопедичних устілок для дітей.

Різноманітність ортопедичних устілок: як не загубитися в асортименті

Дитячі ортопедичні устілки бувають різними. Вони розподіляються на:

  • устілки ортопедичні дитячі профілактичні масового виробництва;
  • устілки для взуття ортопедичні, виконані індивідуально під замовлення.

Якщо у вашої дитини є проблеми зі стопами або опорно-руховим апаратом, перед покупкою потрібно проконсультуватися з лікарем. Він дасть кваліфіковану пораду і покаже вироби, які допоможуть впоратися з проблемою дитини. Але пам’ятайте, далеко не завжди у разі виявлення тієї чи іншої проблеми зі стопами потрібні саме індивідуальні устілки. На жаль, зараз лікарі дуже часто зловживають призначенням індивідуальних ортопедичних виробів, піклуючись більше про свою фінансову вигоду, ніж про здоров’я малюка.

Устілки можуть бути як профілактичні, так і лікувально-профілактичні при різних формах деформації нижніх кінцівок: компенсація укорочення, плоскостопіє, плосковальгус, просковарусная, поперечна плоскостопість (плескатість), клишоногість, слоновість, діабетична стопа.

Устілки можуть виконувати такі функції:

  • правильно розподіляти навантаження на хребет і суглоби;
  • компенсувати різну довжину кінцівок;
  • підтримувати стопу в необхідному положенні.

Ортопедичні устілки для дітей бувають з каркасом і без нього (м’які). Останні можуть бути використані не тільки в лікувальних, але і у профілактичних цілях. Також дитячі ортопедичні устілки можуть відрізнятися матеріалом, з якого вони виготовлені. Вони можуть бути двох типів: зі шкіри та педілену. Педілен – дихаючий синтетичний матеріал. Їх плюс в тому, що вироби можна мити, вони додають взуттю додаткову теплоізоляцію. Ортопедична шкіряна устілка має свої очевидні переваги з точки зору натуральності, але мити її не можна (тільки просушувати і провітрювати).

Також можна придбати силіконові устілки. Вони забезпечать комфорт дитині, коли вона ходить, бігаєте або грає.

Де купити ортопедичні вставки для взуття

Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації «Опора» виготовляє вироби для людей з інвалідністю і безкоштовно видає їх. Це відбувається завдяки коштам платників податків. Головний офіс підприємства знаходиться в Чернівцях, але співпрацює зі всією країною.

Галерея виробів