Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації

097 91 39 575 050 43 12 200 ПН - ПТ: 10:00 - 18:00 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 77-Б
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
Опора / Протез верхньої кінцівки
Протез верхньої кінцівки
косметичний

Косметичний протез — тимчасова компенсація втраченої кінцівки. Він виконує тільки пасивну, декоративну функцію. Кращі з них виготовляються з урахуванням особливостей шкіри пацієнта аж до нанесення малюнка вен та родимок. Сучасні матеріали й технології дозволяють зробити протез верхньої кінцівки максимально природного виду. Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації «Опора» допомагає людям з такими потребами в Чернівцях та інших населених пунктах України.

Протези рук

Існують моделі абсолютно для будь-якого рівня ампутації руки або вроджених дефектів:

  • кисть;
  • пальці;
  • передпліччя;
  • плече.

Вони особливо актуальні, коли функціональний протез застосувати не можна. Можливості такої руки не обмежені утриманням предмета. Нею можна виконувати деякі дії: підштовхування або підтримка предмету, натискання і друкування. Конструкція складається з основних деталей:

  • приймальної гільзи;
  • каркасу;
  • косметичної кисті.

Естетичне протезування кінцівок включає створення функціонально-косметичних виробів і накладок. Оболонки, окремі елементи (пальці) і накладки використовують при частковій втраті кисті або надання природному вигляду протезу. Вони зносостійкі та здатні витримувати високі температури. Надіваються на руку або протез як рукавичка, і не потребують спеціальних кріплень.

Сучасний косметичний протез верхньої кінцівки виготовляють з міцних матеріалів (зазвичай силікону), що легко піддаються чищенню. Вони безпечні та зручні. Компенсуючи вагу втраченої кінцівки, запобігають викривленню хребта.

Ці та інші вироби виготовляє наш ортопедичний центр протезування та реабілітації для пацієнтів усієї України.

Люди з інвалідністю можуть отримати вироби Буковинського ортопедичного центру протезування та реабілітації «Опора» безкоштовно.

Галерея виробів