Буковинський ортопедичний центр протезування та реабілітації

097 91 39 575 050 43 12 200 ПН - ПТ: 10:00 - 18:00 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 77-Б
+(123) 1800-88-66 Mon - Fri: 9:00 am - 5:00 PM 34TH Avenue - New York, W2 3XE
Опора / Коляски від партнерів
Коляски від партнерів

Інвалідні коляски для дітей призначені для пересування, за допомогою супроводжуючого, малюків з різними ступенями порушення опорно-рухового апарату, контрактурами в тазостегнових, колінних і гомілковостопних суглобах, неправильною постановкою стоп, недорозвиненістю нижніх кінцівок.

Коляски обладнані абдукторами, коректорами для ніг, запобіжним поясом. Мають знімну регульовану по висоті підніжку, кут між сидінням і спинкою постійний (регулюється спільний кут нахилу). У транспортному положенні можуть пересуватися на колесах.

Індивідуальне замовлення коляски

Кожен клієнт має унікальну можливість замовити інвалідну коляску в індивідуальному виконанні з урахуванням всіх своїх потреб. Великий вибір додаткових аксесуарів і комплектуючих дозволить ідеально адаптувати засіб реабілітації з урахуванням всіх особливостей користувача. Для заявки необхідно заповнити бланк замовлення або зв’язатися з менеджером нашої компанії. В нас є:

  • полегшені коляски для низько- і середньо-активних;
  • широкий вибір активних колясок;
  • багатофункціональні пасивні засоби;
  • вироби з електроприводом.

Де придбати

Буковинський ортопедичний цент протезування та реабілітації «Опора» виготовляє вироби для людей з інвалідністю та видає їх безкоштовно. Це відбувається завдяки коштам платників податків. Отримати інвалідну коляску безкоштовно можна саме тут, у Буковинському ортопедичному центрі протезування та реабілітації. Подробиці є на сайтах наших партнерів.

АНТЕЙ ЛТД

VZ Trading

Галерея виробів